جست و جوی واژگان
   
   
     
..

a

..
a

 

رومینا
» رومینا کوچولوی ما

دانش ارتباطات
» محمد حسین فیروزی و تکنولوژی تلفن همراه

مرکز تحقیقات و مطالعات رسانه ای
» وابسته به روزنامه همشهری

مدیا نیوز
» پایگاه اطلاع رسانی حوزه رسانه و علوم ارتباطات

دوازده هزار روزنامه آنلاین دنیا
» لینک روزنامه های آنلاین

از اینجا به ...
» وب نوشت های علی جعفری

دکتر فرزان سجودی
» دکترای زبان شناسی

روزنامه نگار
» یادداشتهای عباس مشکوه رضوی

سوسه
» یادداشتهای طنز مهدی نصیری

رسانه ها و آزادی اطلاعات
» وب سایت شخصی دکتر نمک دوست تهرانی

روزنامه آنلاین
» یکهزار روزنامه از سراسر دنیا

باغ بزرگ
» یادداشتهای روزنامه نگاری عیسی محمدی

امید جهانشاهی
» رسانه نگاری و مدیریت رسانه

صفر
» یادداشتهای سمیرا سامانی

ارتباطات دات کام
» وب نوشت های سید علی موسوی

نگاه یک پزشک
» نگاه علیرضا مجیدی به دنیای پزشکی ُاینترنت

روابط عمومی در مطبوعات
» وبلاگ روابط عمومی روزنامه قدس

دکتر یونس شکرخواه
» سایت رسمی دکتر یونس شکرخواه

روزنامه نگارنو
» روزنوشته‌های مصطفی قوانلو قاجار

خبر نویس
» ارتباطات روزنامه نگاری و ترجمه

علی اکبر قزوینی
» نوشتن سرنوشت من است

وبلاگوار
» وبلاگی بیشتر در مورد وبلاگ، ارتباطات و رسانه ها

دکتر محکی
» سایت شخصی دکتر علی اصغر محکی

دکتر عبدالرضا شاه محمدی
» مطالبی در باره علوم ارتباطات اجتماعی

پروفسور معتمدنژاد
» پدر علم نوین ارتباطلت ایران

دات
» وبلاگ تخصصی دکتر شکرخواه

سپیدار
» وبلاگ دکتر جعفری سهامیه

رو در رو
» وبلاگ دکتر احمد توکلی

مینی ژورنالیست
» چند یادداشت

خبرنگار
» وبلاگ تخصصی حمید ضیایی پرور

رسانه های بریتانیا
» لینک رسانه ها

اخبار ارتباطات
» مجموعه یادداشتهای روزنامه نگاری

مرکزمطالعات وتحقیقات رسانه ها
» مرکز تحقیقاتی روزنامه نگاری

 

384953


a

.

.

.


" انسان کامل هرگز ظهور نمی یابد ، چنین انسانی وجود ندارد . از این رو مجبوری انسانهای ناکامل را دوست بداری .تو با عشق خود اورا به انسان کاملی مبدل می سازی. "اوشو" --- امید ، دارویی است که شفا نمی دهد ولی درد را قابل تحمل تر می کند. "آشار" --- هدف زندگی دو چیز : آنچه را که می خواهیم بدست آوریم و سپس از آن لذت ببریم . "اسمیت" --- احمق نمی تواند همان درختی را ببیند که خردمند می بیند . "ویلیام بلیک" --- همه دلتنگی ها از دل نهادگی بر این عالم است. "مولانا" --- اگر اراده ای نباشد عشقی در کار نیست. "مهاتما گاندی" --- اگر ایمان خوب پرورش داده شود در برابر هر نومیدی مقاومت می کند. "پائلو کوئیلو" --- ما هنوز فرزندان الهی در تبعید هستیم. "جان براد شاو" --- آنکه پرنده نیست ، نباید بر پرتگاه آشیانه بسازد. "نیچه" --- از پشت عینک طلا ، دیدگان درخشش ندارند. "آناتول فرانس" --- دروغ مثال برف است که هر آن را بغلتانند بزرگ تر می شود. "مارتین لوتر" --- وظیفه حال را نباید به آینده واگذار کرد ، هر چند در آینده بهتر و بزرگ تر باشد. "ارنست تاویل" --- دنیا گلیست که گلبرگهایش خیالی و خارهایش حقیقی است. "سیلوا" --- ایمان دو نیمه است ، یک نیمه صبر و نیمه شکر. "پیامبر اسلام(ص)" --- اگر گوش داری بشنو و اگر زبان داری سکوت کن. "صائب تبریزی" --- هر کاری که تصمیم آن را بگیرید نصفش را انجام داده اید. "ابراهام لینکن" --- ابله ترین خلق کسی است که در حق دوست خود با دشمن تدبیر کند. "ابوسعید ابوالخیر" --- اگر یاد بگیرید که به مشکلات خود بخندید ، پس همیشه چیزی دارید که به آن بخندید. "لین کارول" --- هنر ، زیور بشر است و بشر زیور کیهان. "ناصر خسرو" --- اگر قضاوت بد نمی خواهی قضاوت بد نکن. "ژول ورن" --- تمام شان و عظمت انسان در فکر اوست. "پاسکال

 

1384,07,11

تبلیغات رایگان صدا وسیما با کدام هدف؟

شاید شما هم خبر بازدید رییس فراگیرترین رسانه همگانی کشور را  از   طریق   این   رسانه  و روزنامه وابسته به آن شنیده باشید. مهندس ضرغامی که با هدف  افتتاح  کارخانه  موتور سازی شماره سه ایران خودرو به این مجموعه رفته بود حمایت از بخش صنعت را  محوری ترین  وظیفه رسانه  ملی  دانست  و   ابراز  داشت  که  خودرو سازی  جایگاه   ویژه ای  در   صنعت  و   وضع  تولید دارد.                                                                          

نمی دانم در کدامیک از کتب علوم ارتباطات و به نقل از کدام   استاد و  یا  کارشناس  این  رشته مهمترین وظیفه رسانه ملی حمایت از بخش صنعت ذکر شده است ولی قدر  مسلم   اینکه  اگر قرار است نماینده ای نیز برای بخش صنعت کشور معرفی و به آن استناد شود قطعا این  صنعت، خودرو سازی ایران خودرو نیست. همه ما بیش از هر   مجموعه دیگر  با نحوه عملکرد و نقش آن در توسعه کشور ورهایی از قید وابستگی وصنعت مونتاژ آشناییم.از سویی  همه  ما  نیز   حجم وسیع تبلیغات تلویزیونی وپول هنگفتی که از این طریق عاید خزانه رسانه ملی می شود   را زیر نظر داریم.با آگاهی از همین حداقل هاست که خواهیم پذ یرفت شکل جدید و   غیر  متعارفی  از تبلیغات تلویزیونی  آنهم بصورت رایگان در حال شکل گیری است که  قطعا   با  مفاهیم   نخست عدالت اجتماعی درتناقض است. همین امروز جمعی از مد یران خبرگزاری جمهوری  اسلامی  از تاسیسات پارس جنوبی بازدید کردند نمی دانم این بازدید با چه هدفی صورت گرفت  اما  همین قدر می دانم که قطعا این بازدید همچون بازدید اول با بوق وکرنا مورد توجه قرار  نگرفت .  سوالی که در این میان به ذهن می آید  این است  که مگر نه این که  ایرنا  نیز بزرگترین تولید کننده  خبر از میان خبر گزاری هاست؟ و مگر نه این که همین به  اصطلاح  رسانه  فراگیر  بسیاری از اخبار و اطلاعات خود را از قول این خبر گزاری نقل می کند پس چگونه است  که در  اعلام چنین   خبری جانب انصاف نادیده گرفته می شود؟؟                                                                                                             

 

نظرات و پیشنهادات [0]

جواد صبوحی


 
   
a

a

aa

.

 

Copyright 2005-2006 ParenThesis  By Javad Sabouhi - Powered By BLOGSKY.COM - Design & Code By Ali Erfanian          

d