X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
.:Welcome To ParenThesis:. Persian & Professional Journalist Weblog
  جست و جوی واژگان
   
   
     
..

a

..
a

 

رومینا
» رومینا کوچولوی ما

دانش ارتباطات
» محمد حسین فیروزی و تکنولوژی تلفن همراه

مرکز تحقیقات و مطالعات رسانه ای
» وابسته به روزنامه همشهری

مدیا نیوز
» پایگاه اطلاع رسانی حوزه رسانه و علوم ارتباطات

دوازده هزار روزنامه آنلاین دنیا
» لینک روزنامه های آنلاین

از اینجا به ...
» وب نوشت های علی جعفری

دکتر فرزان سجودی
» دکترای زبان شناسی

روزنامه نگار
» یادداشتهای عباس مشکوه رضوی

سوسه
» یادداشتهای طنز مهدی نصیری

رسانه ها و آزادی اطلاعات
» وب سایت شخصی دکتر نمک دوست تهرانی

روزنامه آنلاین
» یکهزار روزنامه از سراسر دنیا

باغ بزرگ
» یادداشتهای روزنامه نگاری عیسی محمدی

امید جهانشاهی
» رسانه نگاری و مدیریت رسانه

صفر
» یادداشتهای سمیرا سامانی

ارتباطات دات کام
» وب نوشت های سید علی موسوی

نگاه یک پزشک
» نگاه علیرضا مجیدی به دنیای پزشکی ُاینترنت

روابط عمومی در مطبوعات
» وبلاگ روابط عمومی روزنامه قدس

دکتر یونس شکرخواه
» سایت رسمی دکتر یونس شکرخواه

روزنامه نگارنو
» روزنوشته‌های مصطفی قوانلو قاجار

خبر نویس
» ارتباطات روزنامه نگاری و ترجمه

علی اکبر قزوینی
» نوشتن سرنوشت من است

وبلاگوار
» وبلاگی بیشتر در مورد وبلاگ، ارتباطات و رسانه ها

دکتر محکی
» سایت شخصی دکتر علی اصغر محکی

دکتر عبدالرضا شاه محمدی
» مطالبی در باره علوم ارتباطات اجتماعی

پروفسور معتمدنژاد
» پدر علم نوین ارتباطلت ایران

دات
» وبلاگ تخصصی دکتر شکرخواه

سپیدار
» وبلاگ دکتر جعفری سهامیه

رو در رو
» وبلاگ دکتر احمد توکلی

مینی ژورنالیست
» چند یادداشت

خبرنگار
» وبلاگ تخصصی حمید ضیایی پرور

رسانه های بریتانیا
» لینک رسانه ها

اخبار ارتباطات
» مجموعه یادداشتهای روزنامه نگاری

مرکزمطالعات وتحقیقات رسانه ها
» مرکز تحقیقاتی روزنامه نگاری

 

385145


a

.

.

.


" انسان کامل هرگز ظهور نمی یابد ، چنین انسانی وجود ندارد . از این رو مجبوری انسانهای ناکامل را دوست بداری .تو با عشق خود اورا به انسان کاملی مبدل می سازی. "اوشو" --- امید ، دارویی است که شفا نمی دهد ولی درد را قابل تحمل تر می کند. "آشار" --- هدف زندگی دو چیز : آنچه را که می خواهیم بدست آوریم و سپس از آن لذت ببریم . "اسمیت" --- احمق نمی تواند همان درختی را ببیند که خردمند می بیند . "ویلیام بلیک" --- همه دلتنگی ها از دل نهادگی بر این عالم است. "مولانا" --- اگر اراده ای نباشد عشقی در کار نیست. "مهاتما گاندی" --- اگر ایمان خوب پرورش داده شود در برابر هر نومیدی مقاومت می کند. "پائلو کوئیلو" --- ما هنوز فرزندان الهی در تبعید هستیم. "جان براد شاو" --- آنکه پرنده نیست ، نباید بر پرتگاه آشیانه بسازد. "نیچه" --- از پشت عینک طلا ، دیدگان درخشش ندارند. "آناتول فرانس" --- دروغ مثال برف است که هر آن را بغلتانند بزرگ تر می شود. "مارتین لوتر" --- وظیفه حال را نباید به آینده واگذار کرد ، هر چند در آینده بهتر و بزرگ تر باشد. "ارنست تاویل" --- دنیا گلیست که گلبرگهایش خیالی و خارهایش حقیقی است. "سیلوا" --- ایمان دو نیمه است ، یک نیمه صبر و نیمه شکر. "پیامبر اسلام(ص)" --- اگر گوش داری بشنو و اگر زبان داری سکوت کن. "صائب تبریزی" --- هر کاری که تصمیم آن را بگیرید نصفش را انجام داده اید. "ابراهام لینکن" --- ابله ترین خلق کسی است که در حق دوست خود با دشمن تدبیر کند. "ابوسعید ابوالخیر" --- اگر یاد بگیرید که به مشکلات خود بخندید ، پس همیشه چیزی دارید که به آن بخندید. "لین کارول" --- هنر ، زیور بشر است و بشر زیور کیهان. "ناصر خسرو" --- اگر قضاوت بد نمی خواهی قضاوت بد نکن. "ژول ورن" --- تمام شان و عظمت انسان در فکر اوست. "پاسکال

 

1385,09,16

نشستن در اتاق خبر ما را آبدیده نمی کند

آنچه می خوانید ذکر خاطره ای است از دو شهید از مجموعه شهدای اصحاب رسانه که جناب آقای دکتر گرانمایه پور آن را در اختیار پرانتز قرار داده اند.ضمن سپاس از همیاری و مساعدت این استاد بزرگوار خاطرات ایشان را با هم مرور می کنیم:

در ذهن ما و هرایرانی هر بامداد با خورشیدشان می آمدی و با توکل به خدا ی بزرگ امیدشان میداد به زندگی و تلاش برای پایندگی در ایران زمین حمید جان یادت همیشه درمیان دوستان و هم کلاسیهایت خالی است اما راهت ادامه دارد.

خاطره ای از حمید رضا خیرخواه:

همیشه خنده بر لب داشت و هروقت در دوران لیسانس و فوق لیسانس در بین دوستان حاضر می شد خنده رو و بذله گو بود گاهی که تلفنی با او در تماس بودم اغلب در سر برنامه بود یا خسته از اجرا یا پخش زنده و با تمام وجود با یک مطلب طنز خستگی همه را ازتن شان بیرون می کرد. یکروز به حمید گفتم بزرگترین ارزوی تو در کار تلویزیونی چیست؟ و او جواب داد هنگامی که بتوانم برنامه ای بسازم ویا مجری برنامه هایی باشم که مردم را شاد و سر زنده نگاه دارد.

خاطره ای از دوست عزیزم ایل بیگی:

پس از بازگشت زنده یاد ایل بیگی از پاکستان روزی به دیدن او در سازمان رفتم و ضمن احوال پرسی درباره اوضاع و احوال مردم این سرزمین از او پرسیدم:  که چه تجربه ای این سفر چند ساله برای او داشت و او در جواب من گفت هیچ  کجا سرزمین خودمان نمی شود اما یک روزنامه نگار و یا خبرنگار زمانی با تجربه و پخته می شود که به قلب مناطق پر خطر و حادثه خیز حرکت کرده و گزارش تهیه کند. نشستن در اتاق خبر و ارسال خبر ما را آبدیده نمی کند.اینجانب اولین سالگرد عروج ناباورانه همه دوستان و همکاران عزیزم را به خانواده های داغدارشان تسلیت عرض نموده و اعلام می کنم که هر گونه اقدامی که باعث شکستن قلب های داغدار پدران -مادران -همسران وفرزندان این عزیزان بشود در این دنیا و در آخرت شامل قهر الهی است و به قول مولانا انقدر داغاست بازار مکافات عمل  دیده گر بینا بود هر روز روز محشر است .با احترام و تسلیت مجدد به خانواده های شهدای رسانه...

 

نظرات و پیشنهادات [8]

جواد صبوحی


 
   
a

a

aa

.

 

Copyright 2005-2006 ParenThesis  By Javad Sabouhi - Powered By BLOGSKY.COM - Design & Code By Ali Erfanian          

d